.

Wyniki konkursu plastycznego  „Kim opiekuje się święty Roch”

 

 

Młodsza grupa wiekowa: 

I miejsce – Łucja Konik klasa 3 B  SP Zator
II miejsce – Marta Świętek klasa 2 C  SP Zator
III miejsce – Paulina Szostek – Jargus  klasa 3 SP Podolsze

 

Starsza grupa wiekowa:

I miejsce – Amelia Tomska klasa V A SP Zator
II miejsce –  Adrianna Skawińska VI ZSP Graboszyce
III miejsce – Jakub Tomiczek klasa VII  ZSP Graboszyce

 

Po odbiór nagród od dnia 7 czerwca 2020 r. w sekretariacie szkoły w godzinach urzędowania zapraszamy rodziców wyżej wymienionych uczniów. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie i nadesłane prace. Dziękujemy ks. Bartłomiejowi za ufundowanie nagród i komisji konkursowej w składzie mgr Katarzyna Brandys-Gacek, mgr Ewa Doległo, mgr Bernadetta Piasecka za wyłonienie najlepszych prac.