.

Powiatowe i Wojewódzkie Igrzyska Młodzieżowe w kolarstwie górskim.

W dniu 23 września 2020 roku w Oświęcimiu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kolarstwie górskim MTB. W zawodach wzięło udział trzech uczniów naszej szkoły : Nidecki Kacper, Drożdź Mateusz i Grabowski Szymon. Już na początku wyścigu na czele był Kacper Nidecki, który nie oddał pozycji lidera do samego końca wygrywając rywalizację. Również na podium, na jego najniższym stopniu zawody ukończył Mateusz Drożdź. Z bardzo dobrej strony pokazał się nasz trzeci uczeń Szymon Grabowski zajmując siódme miejsce. Wszyscy trzej zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

29 września w miejscowości Siepraw odbyły się wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kolarstwie górskim MTB. Tym razem trasa była bardziej wymagająca z trudnymi podjazdami pod skocznie narciarską i stromym zjazdem. Rywalizacja była zacięta i stała na wysokim poziomie. W tych warunkach Kacper Nidecki zajął bardzo dobre V miejsce a Mateusz Drożdż miejsce VII. Dla Szymona Grabowskiego były to drugie zawody w kolarstwie i sam udział dał mu dużą satysfakcję. Życzymy wszystkim sukcesów.