.

Wielki Finał Szlachetnej Paczki!

11-12 grudnia – Weekend Cudów

 

Tegoroczny Weekend Cudów odbywa się już po raz 21. i jak zwykle jest niezwykły dla wszystkich zaangażowanych – darczyńców, wolontariuszy i oczywiście rodzin.

Nasza szkoła  bierze udział w tym ogólnopolskim projekcie już po raz 6. Co roku dla nas
to nie lada wyzwanie z wielu względów. Jednak co roku udaje się nam zrealizować wszystkie (lub prawie wszystkie) potrzeby rodziny, którą wybraliśmy.

Nie byłoby to możliwe gdyby nie OGROMNE zaangażowanie rodziców, uczniów
i pracowników ZSP w Graboszycach, a przede wszystkim koordynatorek projektu p. Anny Kruk oraz Anny Kołodziejczyk, które z bardzo dużym zaangażowaniem i pasją zorganizowały w naszej szkole akcję już po raz szósty.

Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom i osobom wspierającym akcję w każdy sposób. Ale szczególne podziękowania należą się Paniom: Agnieszce Pawełek i  Izabeli Sikorze, które swoim entuzjazmem zachęciły innych do pomagania.

W imieniu swoim oraz opiekuna rodziny dziękujemy Paniom Joannie Gawędzie, Lucynie Pawełek, Patrycji Dziedzic, Zuzannie Kajfasz, Marcie Śmiech, Grażynie Brombosz, Monice Chlebowskiej, Aleksandrze Nowotarskiej, Magdalenie Kubieli, Wiolecie Rybarskiej, Annie Woźniak, Klaudii Momot, Angelice Jurkowskiej, Dorocie Rusinek, Dorocie Jarosz, Dominice Ziobrowskiej, Agnieszce Grinke, Bernadetcie Ryszka, Katarzynie Kowalczyk, Teresie Mucha, Wiolecie Chmura, Magdalenie Stanek oraz Radzie Rodziców.

Ponadto dziękujemy Pani Izabeli Sikorze za umożliwienie bezpłatnego transportu paczek do magazynu w Andrychowie oraz panu Dariuszowi Kwarciakowi za bezpieczne i szybkie dostarczenie ich na miejsce.

Celem Szlachetnej Paczki jako projektu społecznego jest materialna i mentalna pomoc potrzebującym rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Naszym wspólnym działaniem sprawiliśmy wielką radość pani Bożenie, na chwilę będzie mogła zapomnieć o swojej trudnej sytuacji finansowej.