.

Czytanie uskrzydla! – Dzień Książki

W dniu 25 października świętowaliśmy Dzień Książki z tej okazji podczas zajęć czytaliśmy fragmenty książek. Centralnym punktem było czytanie fragmentów książek przez zaproszonych gości. Towarzyszy nam hasł0,, Czytanie Uskrzydla”. Na koniec biliśmy rekord, włączając się tym samym w akcję – Przerwa na czytanie, podczas długiej przerwy uczniowie nauczyciele i pracownicy szkoły czytali swoje ulubione książki. Możemy pochwalić się niezłym wynikiem – 100% osób obecnych w szkole czytało. Kolejny punkt – to nasze miejsce na „selfie” – każdy czytający w tym dniu mógł wykonać sobie zdjęcie przy anielskich skrzydłach, a po wykonaniu zdjęcia zerwać jedno z piór, z tyłu którego umieszczony był cytat. Za przebranie się za ulubioną postać literacką można było dostać niewielki upominek.