.

ARCHIVE

Noc odblasków w szkole!

4 października 2021 r. w naszej szkole odbyła się „Noc odblasków”. Zaplanowano dla dzieci wiele atrakcji m.in. nocny spacer z odblaskami, pokazujący jak odblaski świecą po zmroku. Na zajęciach dzieci mogły się wczuć w rolę kierowcy i pieszego, dzięki stworzonemu  schematowi ulic. Uczniowie utrwalili  znaki drogowe, które pozwalają w bezpieczny sposób poruszać się po drodze, […]

READ MORE

Z wizytą w muzeum etnograficznym …

Przedszkolaki sprawdzały w skansenie w Wygiełzowie, jak zmieniła się codzienność od czasów dzieciństwa pradziadków. Czym bawiły się starsze pokolenia, jak żyli ludzie dawniej, z jakich przedmiotów korzystali? Dzieci wykonały lalkę ze szmatek i konika na patyku. Wiele ciekawostek pozostało zgłębionych. Ale to zaledwie kropla w morzu historii, kultury i sztuki.

READ MORE

Dzień Chłopaka w przedszkolu

Dziewczynki z przedszkola także pamiętały o swoich kolegach w Dniu Chłopaka. To dla nich słodkie serduszka, najlepsze życzenia i wiele radości podczas wspólnych zabaw!

READ MORE

Przedszkolaki, a zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym!

Przedszkolaki utrwalały zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Wcześniej dzieci samodzielnie wykonały rekwizyty.  

READ MORE

Dzień Chłopaka 2021

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z życzeniami od naszych dziewczyn dla wszystkich chłopców!

READ MORE

Witamy jesień w przedszkolu!

W przedszkolu dzieci powitały jesień.

READ MORE

Ognisko klasowe kl.3

Ognisko klasowe   Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z ogniska trzecioklasistów.  

READ MORE

Spotkanie z policjantem

Nasz Szkoła bierze udział w  XI Edycji Małopolskiego Konkursu pt. “Odblaskowa szkoła” Serdecznie zapraszamy do śledzenia działań naszych uczniów w zakresie bezpieczeństwa na drodze.    Na początek  wideorelacja ze spotkania dzieci z klas 1-3 z policjantem.        

READ MORE

Dzień Kropki

Kropki, kropeczki, kółeczka i kółka.  Gdzie są kropki?  Jakiego koloru jest ta kropka?  Co można zrobić z kropek? Ile jest kropek?   Maluchy w Dzień Kropki znalazły odpowiedzi na wszystkie “kropkowe” pytania, przy tym było mnóstwo zabawy, radości i nauki.     I kropka. 🙂 

READ MORE